GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda belirtilen maddeler thevagonncafe.com'in gizlilik politikasını ifade eder. Bu politikaya aykırı gelen bir durum fark ettiğinizde acilen info@thevagonncafe.com adresinden iletişime geçilebilirsiniz.
Üye olun: Sitemize üye olmak için önce kayıt formunu doldurmanız gereklidir.Formu doldururken kendinize ait doğru bilgileri kullanmaya özen gösteriniz. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılmaktadır. thevagonncafe.com bu sitede toplanan tüm bilgilerin tek sahibidir. Üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda profilinize rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Üyeliğinizin iptali için info@thevagonncafe.com adresine e-mail göndermeniz yeterlidir.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları:
Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği tarafımıza aittir. Sitemizi kullanımlarınızda tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz’den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından tarafından görülmez ve kaydedilmez). Sitemize üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, veya kredi kartlarınıza ait gizli bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Sitemizden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir. Üyelerimiz arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Üye dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da kimliği belli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Üye isterse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler hakkında Şirketimize her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepleri yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir.